جستجو در مقالات و اخبار


دستگاه کلیپس زن
۱۴۰۰/۰۶/۱۳

 دستگاه کلیپس زن یک ماشین است برای بسته بندی انواع توری ها، کیسه های بزرگ و بسته بندی های مختلف مانند سوسیس و کالباس که با استفاده از یک گیره پلاستیکی یا فلزی انجام می گیرد. 

دستگاه سیل کن
۱۴۰۰/۰۶/۰۴

دستگاه سیل از آن نوع دستگاه های بسته بندی است که بسیار مفید و پرکاربرد برای بسته بندی انواع سالاد وسبزی، غذاهای آماده، فلافل، ناگت، انواع نوشیدنی ها، عسل، مربا و ترشی ... می باشد.

دستگاه دربند و انواع آن
۱۴۰۰/۰۶/۰۳

انتخاب دستگاه دربند مناسب از اهمیت بسزایی برخوردار است چرا که یکی از مواردی که باعث فاسد شدن مواد غذایی می شود انتخاب نادرست این دستگاه می باشد.

دستگاه شرینک چیست؟
۱۴۰۰/۰۶/۰۲

تا کنون همه شما پک های بسته بندی آب معدنی و نوشابه را مشاهده کرده اید. در این مقاله قصد داریم که شما را با دستگاه بسته بندی شرینک بیشتر آشنا کنیم و نوع عملکرد آن را برایتان توضیح دهیم.

دستگاه پرکن چیست؟
۱۴۰۰/۰۶/۰۱

دستگاه پرکن انواع گوناگونی دارد. از جمله پرکن مایعات، انواع پودرها و گرانول ها همه شامل خانواده پرکن ها می شوند.

جت پرینت چیست
۱۳۹۶/۰۳/۲۹

جت پرینتر ها نوعی از پرینتر­های چاپی میباشند که برای چاپ بارکد , مورخ , بها , وزن محصول , لوگو , اسم کمپانی و… بر روی سطح های متعدد نظیر شیشه , آلومینیوم , فلز , سنگ , مقوا , کارتن , اشکال لوله , اتصالات پلی اتیلن و غیره به کارگیری می­شوند .

دستگاه پرده هوا چه میباشد و چه‌طور کارمیکند
۱۳۹۶/۰۳/۲۹

دستگاه پرده هوا متداول ترین فن دمنده رو به پایین است که فارغ از مسدود کردن و مزاحمت برای درب در محل ورود های ساختمان نصب شده و با گشوده و مسدود شدن درب فی مابین دو محیط با دماهای متفاوت آغاز به کار مینماید . 

وکیوم سیل
۱۳۹۶/۰۳/۲۸

روشی به نام بسته بندی مواد غذایی با سیستم اتمسفر کنترل شده موجود است که به MAPمعروف است , بسته به دسته مواد غذایی از درصد مشخصی از گازهایN2 , Co2و گاهی اکسیژن استفاده می‌شود . 

انواع مدل پرده هوا
۱۳۹۶/۰۳/۲۸

در این مقاله به ارائه مدل های مختف پرده هوا میپردازیم:پرده هوا  ی صنعتی مدل LUX

کارایی پرده هوا
۱۳۹۶/۰۳/۲۷

دستگاه پرده هوا وسیله ای است که عمدتا بر بالای درب نصب میگردد . این دستگاه توسط دمیدن هوا با پرسرعت در زمانیکه درب گشوده است برای جدا کردن دو محیط از یکدیگر و همینطور جلوگیری از ورود حشره ها و گردو غبار و دیگر آلاینده های جان دار در هوا به محیط درون مورد استفاده قرار می‌گیرد . 

دستگاه شرینک
۱۳۹۶/۰۳/۲۷

دستگاه شرینک که به غلط ، دستگاه شرینک نامیده می شود ، نوعی بسته بندی بوسیله نایلون و حرارت است که کاربرد وسیعی در صنعت بسته بندی دارد و در کلیه خطوط تولید و بسته بندی ، مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه وکیوم سیل
۱۳۹۶/۰۳/۲۷

امروزه یکی از روشهای مرسوم بسته بندی مواد غذایی استفاده از دستگاه وکیوم سیل می باشد . در دستگاه وکیوم سیل ، با ایجاد خلاء ، هوای داخل بسته خارج شده و با تزریق گازهای نگه دارنده به داخل بسته شرایط حفظ و ماندگاری طعم ، رنگ و شکل و تازگی مواد درون بسته ، ایجاد می شود.

دستگاه بوجاری
۱۳۹۶/۰۳/۲۷

 یکی از اصلی ترین دستگاههای مورد استفاده در خط بسته بندی به ویژه خط بسته بندی حبوبات و خشکبار ، دستگاه بوجاری می باشد . دستگاه بوجاری کار الک کردن این مواد را به عهده دارد .

دستگاه بسته بندی ساشه
۱۳۹۶/۰۳/۲۷

چنانچه در فکر بسته بندی انواع سس های یکنفره و بسته بندی های کوچک عمودی از محصولات پودری هستید ، دستگاه بسته بندی ساشه به عنوان بهترین گزینه به شما پیشنهاد می شود

دستگاه بسته بندی پیلوپک
۱۳۹۶/۰۳/۲۷

دستگاه بسته بندی پیلوپک یا همان دستگاه بسته بندی افقی یا دستگاه بسته بندی تک عددی ، به منظور بسته بندی هر نوع محصول جامد که دارای ابعاد مشخص و شکل هندسی خاصی می باشد ، مورد استفاده قرار می گیرد. ابعاد دستگاه بسته بندی پیلوپک با توجه به نوع و اندازه کالای مورد نظر ، می تواند متفاوت باشد.

خط تولید قند
۱۳۹۶/۰۳/۲۷

تاریخچه تولید قند به حدود  1500 سال قبل در کشور هندوستان برمی گردد که مردم هند با تبخیر عصاره حاصل از نیشکر قند خام تولید می کردند . در اواسط قرن هیجدهم ماده قندی در چغندر یافت شد و برای اولین بار کارخانه قند به صورت صنعتی در قرن نوزدهم ایجاد شد.خط تولید قند چغندر با استاندارد شدن روشهای کشت چغندر و افزایش قند موجود در چغندر از 5 به 20 درصد توانست با خط تولید قند نیشکر رقابت کند.

دستگاه روغن گیری
۱۳۹۶/۰۳/۲۷

با توجه به خواص دانه های روغنی چه به لحاظ بهداشتی و چه به منظور مصارف غذایی ، و با توجه به افزایش این نیاز در جوامع ، روغن گیری و کاربرد انواع دستگاه روغن گیری روند رو به رشدی داشته است .

دستگاه پرده هوا چیست
۱۳۹۶/۰۳/۲۷

دستگاه پرده هوا  با دمیدن هوا با سرعت زیاد عمل میکند و به منظور تفکیک دو فضا از یکدیگر و ممانعت از ورود گرد و غبار ، حشرات و دیگر آلاینده ها ، نصب می شود .

چند نمونه بسته بندی خلاقانه
۱۳۹۵/۰۹/۰۱

یک بسته بندی مناسب اگر اطلاعات لازم رابرای مشتری فراهم کرده ونیز ظاهر جذب کننده ای داشته باشد.مشتری را ترغیب به خرید میکند.

پنج نکته در مورد سرخ کردن مواد غذایی:
۱۳۹۵/۰۸/۲۹

چند تکینک برای درست سرخ کردن مواد غذایی: