توافق نامه ذیل شرایط و ضوابط استفاده از سایت بازار بزرگ صنایع غذایی ایران را شرح می دهد.

این قراردادی است فیمابین شما به عنوان یک کاربر و سایت بازار بزرگ صنایع غذایی ایران

1-  پذیرش موارد توافق

1-1  کاربر: به هر شخص حقیقی یا حقوقی که وارد سایت “بازار بزرگ صنایع غذایی ایران”  شده باشد اتلاق می گردد، صرف نظر از اینکه کاربر ثبت نام شده در سایت “بازار بزرگ صنایع غذایی ایران” باشد یا فروشنده ای که برای استفاده از خدماتی که توسط سایت ارایه شده باشد هزینه ای پرداخت کرده باشد.

1-2  منظور از سایت در تمامی متون  این توافقنامه پرتال بازار بزرگ صنایع غذایی ایران می باشد

1-3  به موجب این توافقنامه، شما پس از دسترسی به سایت “بازار بزرگ صنایع غذایی ایران”، به عنوان یک کاربر ملزم به پذیرش شرایط و ضوابط ارایه شده در سایت خواهید بود. همچنین ملزم به پذیرش هرگونه تغییر در امکانات و ساختار و یا هرگونه اصلاحات بعدی خواهید بود. چنانچه با همه موارد این توافقنامه موافق نیستید، لطفا از این سایت استفاده نکنید.

1-4   این توافقنامه در مورد همه سرویسهای ویژه که متعاقبا شرح داده خواهد شد و کلیه شرایط و ضوابط آنها نیز صدق می کند. در صورت بروز هرگونه تضاد و یا تناقض بین شرایط و ضوابط قابل اجرا در سرویس های ویژه، با شرایط و ضوابط این توافقنامه، مسئله به نفع سایت “بازار بزرگ صنایع غذایی ایران” حل و فصل خواهد شد .

1-5  موارد مورد توافق در هر زمانی قابل تغییر و اصلاح است .در صورت ایجاد هرگونه تغییر و یا اصلاحات، این اصلاحات و تغییرات در سایت “بازار بزرگ صنایع غذایی ایران” ثبت خواهد شد و از لحظه ثبت در سایت بلافاصله قابل اجرا می باشد

2-  حقوق مادی و معنوی سایت " بازار بزرگ صنایع غذایی ایران"

2-1 کاربران اجازه  دانلود، کپی برداری و یا تکثیر هیچ یک از اطلاعات و محتویات سایت اعم از متون، عکس ها، ویدیو کلیپ ها، راهنماها، فایل ها، بانکهای اطلاعاتی  و لیست های موجود بر روی سایت و یا موجود در محتوای سایت را به منظور فروش، توزیع و نشر مجدد محتوای سایت و ارسال ایمیل های گروهی و یا راه اندازی تجارت و کسب و کاری در رقابت با این سایت را ندارد .

2-2 بازیابی هرگونه اطلاعات این سایت به منظور ایجاد و تالیف ( مستقیم یا غیرمستقیم ) مجموعه اطلاعات، بانک اطلاعات، دایرکتوری و راهنما بدون اجازه کتبی از سایت “بازار بزرگ صنایع غذایی ایران” ممنوع می باشد. به علاوه استفاده و کپی  برداری از هرگونه اطلاعات  ( حتی اطلاعاتی که در این توافق نامه صریحا به آن اشاره نشده ) ممنوع می باشد.

2-3 کلیه اطلاعات مربوط به کالاها و محصولات، اعم از مشخصات فنی محصول، معرفی شرکت، معرفی محصول و تصاویر محصولات، فیلم و کلیپ ها و همچنین اطلاعات دیگری از جمله اطلاعات مربوط به کار و یا همکار و یا درخواست های خرید و فروش که در سایت نمایش داده شده ،توسط اشخاص ثالث ایجاد گردیده است . بنابراین سایت، نویسنده این بخش از مطالب نیست و هر گروه، شخص و یا شرکت ثالث، خود مسئول آن بخش از محتوای سایت که ایجاد کرده می باشد وسایت هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت و سقم،  قانونی یا غیر قانونی بودن و درستی و نادرستی این بخش از محتوا را ندارد . همچنین سایت هیچ مسئولیتی جهت کنترل و نظارت بر فعالیت های کاربران در سایت و خسارات احتمالی دیگر کاربران در نتیجه اعتماد به آنها را ندارد .

 2-4 بازار بزرگ صنایع غذایی ایران این حق را برای خود محفوظ می دارد که بدون اطلاع قبلی کاربران در صورتی که فعالیتی بر خلاف قوانین ذکر شده در سایت انجام دهند، سطح دسترسی آنها را محدود و یا کاربری آنها را حذف و یا مسدود نماید .

2-5  کاربران سایت “بازار بزرگ صنایع غذایی ایران” به هیچ وجه اجازه استفاده از سرویس های این سایت در جهت نقض یا تخلف از قوانین حقوقی و یا سایر حقوق قانونی سایت و  دیگر کاربران را ندارند. کاربرانی که تخلف از قوانین کپی برداری، قوانین حقوقی و سایر قوانین توسط آنها تکرار شود مشمول محدودیت های همچون محدودیت در ثبت محصول خواهند شد . همچنین در چنین شرایطی، سایت مجاز به فسخ و مسدود کردن حساب کاربری آنها خواهد بود. این شرایط برای تخطی از حقوق اشخاص ثالث و وابستگان سایت نیز صدق می کند .

  چنانچه برای سایت محرز گردد که فعالیت های کاربری، منافع سایت را به خطر می اندازد و منجر  به وارد آمدن خسارت به سایت می شود، این سایت مجاز است بدون اطلاع قبلی و بنا به صلاحدید خود حساب کاربری وی را مسدود نماید .

3-  رعایت قوانین از سوی کاربران

3-1   یک ایمیل با فضای ذخیره سازی محدود در اختیار کاربران قرار می گیرد که از طریق آن،کاربر می تواند پیامی را ارسال و یا دریافت نماید و هر کاربر، خود مسوول محتوا و نحوه استفاده از این ایمیل است .

3-2   توجه به نکات زیر از سوی شرکت یا موسسه ضروری است :

الف: تعهد مجموعه ( شرکت یا موسسه ) مبنی بر پذیرش به مفاد توافق نامه

ب: آدرسی که هنگام ثبت نام درج می شود باید آدرس اصلی این شرکت یا موسسه باشد .

ج : اطلاعات وارد شده در هنگام ثبت نام باید درست، کامل، دقیق و مطابق با آخرین اطلاعات باشد .

3-3  این سایت مجاز است در شرایط خاص که در ذیل خواهد آمد حساب کاربری اعضا را بدون اطلاع قبلی و در کمتر از 24 ساعت، محدود، مسدود و یا منقضی نماید و مبلغ عضویت به نفع بازار بزرگ صنایع غذایی ایران ضبط خواهد شد و هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد:

الف: در صورت نقض قوانین و مفاد توافق نامه در هنگام استفاده از سایت و سرویس های آن .

ب: در صورتی که اطلاعات ثبت شده از سوی کاربر در سایت  غیر واقعی و گمراه کننده باشد .

ج: در صورتی که  فعالیت های شما در سایت موجب خسارت مالی و یا بدهی قانونی  برای سایت، و دیگر کاربران سایت شود .

د: در صورتی که برای سایت محرز شود که کاربر برای اعمال کلاهبرداری و مجرمانه از این سایت استفاده می نماید.

همچنین در صورت تخطی و نقض هر یک از اصول، قوانین و مفاد مورد تعهد توسط کاربران، سایت مجاز به انتشار این موارد خواهد بود .

3-4   کاربران اجازه استفاده از ایمیل خود برای ارسال جانک میل ها، اسپم ها (Junk mails and spams) و یا ارسال ایمیل های حاوی مطالب تهدید آمیز، مضر، مبتذل و خلاف قوانین شرعی و اسلامی را ندارند .

3-5  کاربران اجازه فروش، تصمیم و یا پیشنهاد فروش یا هر گونه جابجایی حساب کاربری خود را به شخص یا شرکت ثالث ( واسطه ) بدون اجازه کتبی از سایت ندارند . در صورت محرز شدن چنین امری سایت مجاز به مسدود یا انقضای کاربری فوق می باشد.

4-  شرایط ثبت اطلاعات در سایت

4-1   کاربران درهنگام ثبت نام در سایت باید اطلاعات شخصی خود را صحیح، کامل و دقیق ثبت نمایند و چنانچه در طول دوره عضویت موردی از اطلاعات تغییر یافت نسبت به اصلاح آن در سایت اقدام نمایند.

4-2   در ثبت اطلاعات، رعایت نکات زیر الزامیست :

- اطلاعات وارد شده توسط کاربر نباید گمراه کننده وگول زننده باشد. همچنین کاربران نباید از طریق سایت اقدام به فروش موارد غیر واقعی، جعلی، ساختگی، دزدی و یا غیر قانونی نمایند.

- موارد ثبت شده و فعالیت کاربران نباید غیر قانونی و به قصد تقلب یا کلاهبرداری باشد .

- کاربران نباید اقدام به فروش یا ارایه سرویسی نمایند که قوانین مربوط به کپی برداری، حفظ اسرار شرکتها، آرم تجاری و کلیه حقوق قانونی شرکت ها و اشخاص ثالث را نقض یا از آن تخطی می نماید .

-  جعل هویت توسط هر شخص حقیقی و حقوقی به جای شخص حقیقی یا حقوقی دیگری غیر قانونی می باشد

- ارتباط مستقیم و غیر مستقیم و معرفی خدمات و یا کالاهایی که در تضاد با موارد توافق نامه هستند و یا در توافق نامه ممنوع اعلام شده اند .

4-3   این سایت این حق را برای خود محفوظ می دارد که هر محصول و کالایی که مطابق با اهداف سایت نباشد یا به نوعی سایت را دچار خسارت و زیان نماید و یا از موارد توافق نامه سر پیچی کند، حذف نماید .

4-4  این سایت مجاز است در قبال هر فعالیت و عمل مظنون به جرم با مقامات دولتی، شخص و یا اشخاص ثالث متضرر ( در صورت وجود ) همکاری نماید و در صورت درخواست یا ارایه احضاریه، این سایت کلیه اطلاعات و مشخصات خاطی را در اختیار مقامات قرار می دهد و از این بابت هیچ گونه اعتراضی به سایت وارد نیست . همچنین در صورت مظنون بودن کاربری به اعمال مجرمانه (کلاهبرداری ) سایت با صلاحدید خود، عضویت کاربر فوق را مسدود و منقضی خواهد شد.

5- معاملات بین خریداران و فروشندگان

5-1  این سایت فضای مجازی برای تبادل اطلاعاتی که نهایتا منجر به فروش و مبادلات کالا و خدمات آنلاین می باشد را ارایه می دهد. این سایت به هیچ وجه مسوولیتی در قبال قانونی بودن، چگونگی کیفیت  و در دسترس بودن محصولات و یا اینکه فروشنده یا تولید کننده توانایی انجام معامله و ارایه محصول را دارد  نمی پذیرد .

5-2  کاربران باید مطلع باشند که همواره  احتمال ارتباط با افرادی با اطلاعات جعلی و ساختگی وجود دارد. اگر چه سایت برای شناسایی و اطمینان از صحت اطلاعات ثبت شده توسط کاربران تمهیداتی اندیشیده، اما از آنجا که تایید و اطمینان از درستی تمامی اطلاعات ثبت شده در اینترنت و سایت های اینترنتی بسیار مشکل است لذا این سایت تعهدی نسبت به این موضوع ندارد . بنابراین توصیه می شود کاربران، خود نسبت به ارزیابی و شناخت افرادی که با آنها در ارتباط کاری هستند اقدام نمایند .

5-3  کاربران باید بپذیرند که در صورت بروز اختلاف و یا مشاجره در هر مرحله از معامله، سایت از پرداخت هرگونه هزینه، غرامت  و خسارت، مبرا خواهد بود .

5-4 خریداران تنها می توانند از این سایت در انتخاب کالا، اطلاعاتی از قبیل قیمت ، مشخصات فنی کالا و همچنین مشخصات فروشنده و سایر اطلاعات مربوطه استفاده نمایند و جهت خرید و دریافت کالا می بایست به صورت مستقیم با فروشنده وارد معامله شوند.

5-5 خدمات پس از فروش به عهده فروشنده کالا می باشد و این سایت هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.

6- محدودیت تعهدات

6-1  تحت هیچ شرایطی این سایت مسئول دیر کرد، نقص، قطع سرویس و خدمات که به واسطه حوادثی چون قطع برق، قطع اینترنت، قطع ارتباط، خرابی تجهیزات، خرابی سیستم  کامپیوتر، مشاجرات طرفین معاملات، حوادثی چون آتش سوزی، سیل، طوفان، و سایر حوادث طبیعی، تصمیمات دولتی، سیاستهای داخلی و خارجی و . . .  اتفاق می افتد، نیست .

6-2  مسوولیت هر گونه دانلود و یا دریافت فایل از سایت شخصا به عهده کاربران می باشد و چنانچه سیستم کاربر در نتیجه دانلود و دریافت فایلی از سایت دچار نقص شد، این سایت هیچ مسوولیتی  به عهده نمی گیرد . همچنین این سایت هیچ گونه پیشنهاد و توصیه ای چه به صورت کتبی و یا شفاهی در این مورد، به هیچ یک از کاربران ارایه نخواهد داد.

7- موارد عمومی

7-1    این سایت و کاربران آن همگی مستقل عمل می کنند و به موجب این توافق نامه، هیچ ارتباط کاری، نمایندگی، سرمایه گذاری مشترک، کارمند و کارفرما و ...  بین سایت و کاربران ایجاد نمی شود.

7-2  چنانچه تحت شرایطی یکی یا برخی از مفاد این توافق نامه غیر قابل اجرا یا نامعتبر شود، مورد یا موارد مذکور حذف و الباقی مفاد به قوت خود باقی خواهند ماند.