در حال بارگذاری...
به بـازار بزرگ صنایع غـذایـی ایـران خوش آمدید


لیست شرکت های این بخش


لیست محصولات تمامی شرکت های این بخش

تعداد محصولات: 4
خط تولید و بسته بندی کنسرو غیرگوشتی ( لوبیا با قارچ )
دستگاه سکوی پخت مدل KPT 1750
صنعت سازان نام آور
شماره ثبت: 39/90/00011
تلفن: ۰۲۶۳۴۷۱۳۹۴۵
sanatsazanco.iranfoodex.com
جزئیات فروشنده
خط تولید کنسروجات گوشتی و غیر گوشتی
صنعت سازان نام آور
شماره ثبت: 39/90/00011
تلفن: ۰۲۶۳۴۷۱۳۹۴۵
sanatsazanco.iranfoodex.com
جزئیات فروشنده
خط تولید کنسرویجات گوشتی و غیر گوشتی
تعداد محصولات: 4
در صنعت صنایع غذایی، فرآیند خط توليد کنسرو غیر گوشتی اصولا از پيش تعريف شده و توليد كننده نقش بسزایی در انتخاب روش ندارد و لذا تولید کننده برای اجرای صحیح فرآیند خط توليدکنسرو غیر گوشتی، باید شرایطی را ایجاد کند تا با دقت عمل بالا تولید انجام شود.
از سوی ديگر موسسه استاندارد و نیز اداره نظارت بر مواد غذائي وزارت بهداشت، نظارت مستمر و مستقيم براي واحدهاي صنایع غذایی اعمال نموده و رعايت دقيق كيفيت مواد اوليه و محصول را به همراه دقت، در رعايت فرآيندهاي توليد تحت نظارت و كنترل دارند و توليد كننده موظف برانجام فرايند تعريف شده خواهد بود.
واژه کنسرو از لغتConserver ، ریشه یونانی دارد، گرفته و به معنای حفظ کردن است. در خط توليدکنسرو غیر گوشتی ، صنایع غذایی مقصود از کنسرو کردن ایجاد زمینه ای است. که در آن، محصول مورد نظر را برای مدت زمان طولانی بتوان نگهداری کرد یا به مفهمومی دیگرShelf Life یا طول عمر آن را بالا برد،
خط تولید کنسرو غیر گوشتی که از زیر مجموعه خطوط تولید صنایع غذایی محسوب میشود، متناسب با مراحل تولید تقسیم بندی میشوند.
خلاصه فرآیند تولید کنسرو غیرگوشتی در خط تولید مواد غذایی (کنسرو غیرگوشتی)

1- تعیین مواد اولیه 2- سورتینگ و شستشو 3- تهیه و آماده سازی مواد اولیه 4- بلانچینگ (دستگاه بلانچ) 5- فرمولاسیون 6- پرکردن قوطی 7- دربندی 8- مرحله حرارت دادن 9- سرد کردن محصول 10- برچسب و لیبل زدن 11- کارتن گذاری و نگهداری محصول
باتوجه به مراحل ذکر شده دستگاههایی مورد نیازخط توليدکنسرو غیر گوشتی نظیر، سورتینگ و شستشو خط توليدکنسرو غیر گوشتی ، دستگاه نوارنقاله و بالابر در خط توليدکنسرو غیر گوشتی و دستگاههای بسته بندی نظیر، دستگاه پرکن در خط توليدکنسرو غیر گوشتی ، دستگاه دربند در خط توليدکنسرو غیر گوشتی ، دستگاه لیبل زن در خط توليدکنسرو غیر گوشتی ، دستگاه تاریخزن در خط توليدکنسرو غیر گوشتی و ... را نام برد.