در حال بارگذاری...
به بـازار بزرگ صنایع غـذایـی ایـران خوش آمدید

شرکت نگاه سبز نمایشگاهی پارس ، پس از چند سال تجربه در برگزاری نمایشگاه های کشاورزی در استان های مختلف و بزرگترین نمایشگاه کشاورزی ایران در شیراز افتخار این را دارد تا این بار در عرصه صنایع غذایی و تبدیلی اقدام به برگزاری نمایشگاه نماید .
نمایشگاه صنایع غذایی با ارائه آخرین تکنولوژی ها و فناوری ها در زمینه صنعت غذا ،صنایع تبدیلی و تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و ماشین آلات و صنایع مربوطه در برگیرنده تمامی تخصص ها در زمینه این صنعت می باشد . از دیگر ویژگی های این نمایشگاه برگزاری همزمان کارگاه های علمی و آموزشی است .
برگزاری نمایشگاه صنایع غذایی و تبدیلی یکی از مهمترین ابزارهای توسعه صادرات و ارائه توانمندی های تولید به عنوان یکی از بازوهای پرتوان تعاملات تجاری پویایی اقتصادی و ارتباطات بازرگانی و علمی است . به منظور بهرمندی از فرصت ویژه فراهم شده و با توجه به شایستگی ها و توانمندی های ارزنده آن مجموعه بدین وسیله از شما دعوت به عمل می آید تا در مطرح ترین نمایشگاه صنایع غذایی جنوب کشور شرکت نمایید .
امید است حضور پربرکت شما موجب برپایی هرچه با شکوه تر نمایشگاه گردد . شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق سایت www.agropars.com و همچنین شماره تلفن های 4-2237852 (0711) اقدام فرمایید .
حضور سبزتان را در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی و تبدیلی فارس چشم انتظاریم .دیدگاه ها


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید

همزمان با تأیید انتشار دیدگاه من، به من اطلاع داده شود.
* دیدگاه هایی كه حاوي توهين است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن دیدگاه های خود به صورت حروف لاتين (فينگليش) خودداري نماييد.